ALAÇAM YENİLİKLERİNE YENİLİK KATIYOR

Sapanca Alaçam Ortaokulu yeniliklerine yenilik katmaya devam ediyor.

Geçen sene Zenginleştirilmiş Z Kütüphanesi'ni okula kazandıran okul müdürü Serkan Adıyaman, bu sene de hayırsever Mehmet Tok'un yardımı ile Aysel-Mehmet Tok Fen ve Teknoloji Laboratuarı'nı eğitime açtı. Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir" hadisinden yola çıkarak elinden gelen imkanlarıhayırseverlerin yardımlarıyla çocukların eğitimlerine katkı sağlamak için seferber ettiklerini belirten Adıyaman , laboravatuar çalışmasının bir ekip çalışması olduğunu ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Törende konuşma yapan Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan ise yaptığı konuşmada " Niyet olarak gayret olarak, çocuklarımızın yarına yetiştirilmesi adına anlamlı bir katkı. İnsan önemli bir varlıktır ve onun iyi yetişmesi ve iyi gelişmesi için yapılan bir katkı bir sunumdur buda. Bu manada yaptığı katkılardan dolayı Mehmet Tok Bey'i gönülden tebrik ediyorum. En büyük değerimiz en kıymetli varlığımız çocuklarımızsa, onlara yapacağımız yatırımda bizim en büyük hedeflerimizden olması lazım" dedi.

Hayırsever Mehmet Tok bilindiği gibi, Sapanca Meslek Yüksekokulu'nun yeni binasının temelinin atılması için hatırı sayılır bir yardımda bulunmuştu. Düzenlenen törene ise yoğun bir katılım sağlandı. Fen ve Teknoloji Laboratuarı'nın incelenmesinin sonunda davetlilere ikramda bulunuldu.

Alçam Okul Müdürü Serkan Adıyaman tören sonrasında okula her konuda desteklerini esirgemeyen Sakarya Valisi Mustafa Büyük, İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan, Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu, Garnizon Komutanı Hasan Dazkır, İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Gerçek, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Gayret, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Davut Olmuştur, İç İşleri eski Bakanı Sadettin Tantan, MHP eski Milletvekili Gazeteci-Yazar Nazif Okumuş, İl Sağlık Müdürü Murat Alemdar, Ali Faik Tantan, Şükrü Alaçam, Hakan Alaçam, Talip Alaçam, Aysel Tok, Mehmet Tok, Cahit Akbey, Yasemin Balaban, Meriç Balaban, Zeki Kasımoğlu, Faruk Bayraktar, Mustafa Alper Güven, Levent Reşat Erdoğan, Levent Şirin, Kadir Çiçek, Ferhat Tanta, Kenan Çiftçi, Erdinç Çiçek, Faruk Bostancı, İsmail Bostancı, Oğuz Bayrak, Kafkas Izgara, Musa Özen, Murat Bayraktar, Raşit Tamer Şahin, Vural Kamışoğlu, Fatih Faruk Fil, Arap Turistler, Nihat Melekoğlu, Kırkpınar Eczanesi, Volkan Yavaş, Bahadır Arapoğlu, Eker Lokantası, Yunus Gümüşel, Lütfü Balaban, Selami Akyol, İrfan Mercan, Sapanca Aqua , İsmail Doğancı, Tacettin Bostancı, Necati Başar, Kadir Gür, Özcan Özen, Alagözler Petrol, Ali Kezer, Sapanca Doğa Sürücü Kursu, Selim Topçu, Murat Bostancı, Hüseyin Mercan, Ali Alper Dilmen, Çiğdem Özkan, Yıldız Adıyaman, Bengisu Adıyaman, Naciye Açıkgöz, Selami Kahraman, Alaçam Ortaokulu Tüm Öğretmenleri, Adnan Balkaya, Filiz Balkaya, Yasemin Buz, İlkgün Köseoğlu, Burcu Ersöz, Hülya Öztürk, Osman Yılmaz, Osman Aktaş, Nazmi Bostancı, Müjdat Aslan, Umut Sıy, Mücahit Balkaya, Ekol Elektrik, Heper Demir, Alaçam Ortaokulu Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu, Alaçam Ortaokulu Gönüllü Anneleri, İsa Gür, Aslı Dutucu Topaloğlu, Suat Arapoğlu, Levent Şirin, Hakan Arapoğlu'na ve Sapanca Yenises Gazetesi'ne teşekkür etti.Haber Tarihi : 16 Kasım 2013 Cumartesi
Bu haber 108 kere okudu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
Online Ziyaretçiler
-