Köstebekgiller Yanık Köyü'nde

TRT Çocuk programlarının en sevilenlerinden olan Köstebekgiller ekibi Sapanca Yanık köyünde 10 günlük çekimlere başladı.

Foto Galeri için tıklayın
TRT Çocuk programlarının en sevilenlerinden olan Köstebekgiller ekibi Sapanca Yanık köyünde 10 günlük çekimlere başladı.Yaklaşık 50 kişiyi bulan çekim ekibine yanık köy halkı tam destek verirken küçük yardımcı rollerde halktan katkı sağlanıyor.
Başrollerini İnci Türkay,Oğuz Oktay,Asena Keskin ,Ege Yazar , Ali Nuri Türkoğlu'nun paylaştığı dizinin çekimleri,Dr Hayri, Sevgi Domaniç ailesine ait villada yapılıyor.
Birçok ilk uygulamanın olduğu dizi çekimleri on gün süreceği belirtildi.Haber Tarihi : 26 Eylül 2013 Perşembe
Bu haber 1326 kere okudu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
Online Ziyaretçiler
-